ورود

بلاگ

آخرین مطالب
جلوی فروش سهمیه نهاده‌های دامی مرغداران در بازار آزاد گرفته شود

جلوی فروش سهمیه نهاده‌های دامی مرغداران در بازار آزاد گرفته شود

فرماندار شاهرود با تاکید بر برخورد با برخی مرغداران که سهمیه نهاده های دامی خود را در بازار آزاد می فروشند گفت: ناظران جهاد کشاورزی باید بر روند تحویل نظارت داشته باشند و با راستی آزمایی از این تخلف جلوگیری کنند.

مهندس نادر فخری در نشست ستاد تنظیم بازار این شهرستان که به ریاست ایشان و با حضور با حضور اعضای این ستاد برگزار گردید، افزود: سه واحد تولیدی مرغ که مقرر گردیده بود بر اساس میزان دریافت نهاده های دامی، مرغ تحویل واحدهای فروش شهرستان قرار دهند مرتکب تخلف شده و مرغ های خود را خارج از استان توزیع کرده‌اند.

85 واحد تولید مرغ گوشتی در شاهرود فعالند

وی با اشاره به اینکه ۸۵ واحد تولید مرغ گوشتی در شاهرود فعالند، تصریح کرد: گزارش این تخلف باید از طریق اداره صنعت معدن و تجارت به تعزیرات حکومتی ارسال گردد تا مدت یک هفته به این پرونده رسیدگی شود.

فرماندار ویژه شاهرود با بیان اینکه نتیجه مقابله با تخلفات باید به گوش مردم برسد، اظهار داشت: بر روند میزان تحویل نهاده ها به مرغداران و همچنین مقدار مرغ تحویلی به گشتارگاه شهرستان نظارت کامل انجام شود و مراحل تحویل نهاده ها و تنام فرآیند ها باید بررسی و شفاف سازی گردد.

وی ادامه داد: مغایرت هایی بین مرغ های تحویل داده شده و مجوزهای صادر شده وجود دارد که کسری آن منطقی نیست.

اجرای مصوبات ستاد تنظیم بازار برعهده اداره دامپزشکی شهرستان است.

معاون استاندار و فرماندار شاهرود تاکید کرد: اجرای مصوبات ستاد تنظیم بازار با اداره دامپزشکی شهرستان بوده و نظارت با اداره صنعت، معدن و تجارت است و بر اساس گزارش های این اداره تخلفات توسط تعزیرات حکومتی بررسی می شود.

وی از مسوولان اداره صنعت، معدن و تجارت خواست تخلفات امسال و سپس سال گذشته بررسی و گزارش دهد و از طریق ذیربط پیگیری قانونی جهت بر خورد صورت پذیرد.

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید