ورود

بلاگ

آخرین مطالب
عقب کشیدن از دشمنی با آمریکا خطای بسیار فاحشی است/چشم سراسر کشور به مردم قم در روز 19 دی

عقب کشیدن از دشمنی با آمریکا خطای بسیار فاحشی است/چشم سراسر کشور به مردم قم در روز 19 دی

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار امروز مردم قم با بیان این که بعضی ها خیال می کنند که اگر ما یک قدم عقب برویم آمریکا دست از دشمنی بر می‌دارد باید گفت : خطای بسیار فاحشی است چراکه دولت آمریکا “دروغ‌گو و بی‌انصاف” است و درخواست مذاکره با آنان از جمله اقدامات غیرقابل قبول آمریکا است.

دولت آمریکا ویرانی و فتنه را به منطقه آورد و اصرار دارد همین فساد و ویرانگری را درباره ایران اجرا کند اما اقدام تلافی‌جویانه ایران “یک سیلی محکمی به گوش آنها” بود و آنچه در مقام مقابله مهم است، تنها کارهای نظامی کفایت نمیکند بلکه باید حضور فسادبرانگیز آمریکا در منطقه تمام شود.

 بعد از شهادت سردار قاسم سلیمانی باید در برابر او “تعظیم” کرد چرا که شهادت او زنده بودن انقلاب را به رخ همه دنیا کشید و چشم‌های غبارگرفته عده‌ای را که می‌خواستند وانمود کنند “انقلاب” در ایران تمام شده، را باز کرد.

در مورد سردار سلیمانی «رفیق خوشبخت» حرف‌های زیادی زده شده است که درست هم گفتند لذا این شهید عزیز ابزار شجاعت و تدبیر را برای خدا خرج می‌کرد و اهل تظاهر و ریا نبود و اخلاص داشت. فرمانده جنگاور و مسلطی بود و هم به شدت مقید به حدود شرعی بود، در میدان جنگ گاهی برخی افراد حدود الهی را فراموش می کنند اما او مراقب بود و آنجایی که نباید سلاح به کار رود سلاح به کار نمی‌برند و مراقب بود به کسی تعدی نشود، سردار سیلمانی به دهان خطر می‌رفت اما مراقب جان سربازان و همکارانش بود.

رهبر معظم انقلاب در بخشی از سخنان خود با اشاره به اینکه روز ۱۹ دی خاطراتش زنده است، افزود: باید از آن درس بگیریم و گذشته باید همواره چراغ راه آینده باشد چرا که مردم قم برای دفاع از ایشان در مقابل نیروهای مسلح و بی‌رحم رژیم طاغوت سینه سپر کردند و این مراسم چهل است که هر سال با عظمت برگزار می‌شود و مردم سراسر کشور در روز ۱۹ دی چشم شان به مردم قم است.

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید